Тиждень правознавства в Галицинівській школі​

розпочався 8 грудня загальношкільною тематичною лінійкою «Право і закон – рушійні сили для життя людини».

Учні, які виступали на лінійці, нагадали своїм товаришам про те, як важливо дотримуватися Декларації прав дитини. Треба пам’ятати, що крім прав кожен з нас має обов’язки.

Богиня правосуддя Феміда (Машкова Анастасія) закликала усіх дотримуватися правил поведінки, для того, щоб у майбутньому не потрапляти у ситуації, у яких передбачені покарання за проступки.

Учні 5го класу свою обізнаність у правах та їх порушеннях проявили у вікторині «Казки читай - свої права знай». Пригадуючи уривки з казок розказали, які права казкових героїв були порушені.

До знавців прав приєдналися і учні початкової школи – вони взяли участь у виставці малюнків «Мої права і обов’язки»

Всеукраїнський урок права провели класоводи та класні керівники 1-10 класів. Форми проведення у кожного були свої: подорожували по сторінках Конституції, змагалися на кращого правознавця, розігрували правові ситуації, роз’яснювали помилки казковим героям.

На уроці  правознавства в 9 класі відбулося засідання суду «Природа позивається до Людини», на якому Прокурор звинувачував Людину у недбалому ставленні до Природи. Все було як на справжньому засіданні: суддя, прокурор, секретар, адвокат і свідки.

А у бібліотеці була організована виставка:

Тиждень психології у Лупарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Підсвідомість і свідомість у нашому житті

У школі рай! Ще б пак! Тиждень психології дуже насичений: щодня цікаві заняття, тренінги, круглі столи, виконання творчих робіт... А потім про себе дізнаєшся (точніше дістаєш з глибоко прихованого чи прикопаного тобою ж особисто) усе те, в чому боявся признатись чи сумнівався. Ми всі з цікавістю порівнювали себе підсвідомого із собою свідомим, отримали кваліфіковані роз'яснення нашого практичного психолога.

Дякуємо, Любове Миколаївно, за гарні емоції і кваліфіковану консультацію.

Нехай Віра, Надія і Любов завжди крокують поряд

01 грудня під керівництвом завідувача Українківським сільським клубом Тафтая С.П. проведено концерт в Шевченківському будинку для людей похилого віку.

Діти, учасники художньої самодіяльності,  не тільки виступили  з концертом, а й поспілкувалися  з мешканцями будинку. Нехай Віра, Надія і Любов ніколи не залишає славних, добрих  та чуйних людей, які люблять і цінують життя по-справжньому!

Завідувач Українківського сільського клубу С.П. Тафтай

«Не втрачай надії» - захід в Українківському сільському клубі

04 грудня  в Українківському сільському клубі Галицинівської ОТГ відбувся захід під назвою «Не втрачай надії»,

присвячений Міжнародному Дню людей з інвалідністю. На концерт міг потрапити кожний бажаючий. Солодкі набори отримали люди з обмеженими можливостями, або рідні і близькі, які доглядають за ними.

Староста села Вікторія Петрівна Маслак доклала зусиль, щоб 61 подарунок знайшов свого адресата. Велика подяка всім, хто брав участь у заході: фотографу Чепурній Олені, Гончар Оксані, Кушніру Олександру, учням музичної школи та спонсорам свята. Дякуємо вам за активну життєву позицію, готовність підставити плече допомоги!

Завідувач Українківського

сільського клубу С.П. Тафтай