Вітання!

Лупарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – отримала нагороду в номінації  "Кращий волонтер у сфері освіти та виховання"

24 листопада в місті Миколаєві відбувся підсумковий етап щорічного обласного конкурсу "Волонтер року". Лупарівська школа, під керівництвом директора Валентини Володимирівни Кондратюк від Галицинівської громади була нагороджена за волонтерську роботу у номінації "Кращий волонтер у сфері освіти та виховання". Захід проходив у виставочній залі, де представлено фотороботи людей, що побували в зоні АТО.

Приємно було спілкуватися з представниками волонтерського руху всієї області, а ще знати, що і ми: колектив учнів, вчителів, батьків доклали чимало зусиль, щоб ця робота була відзначена.

Лупарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Урочистою подією в громаді стало відзначення Дня працівників галузі культури!

Начальник відділу ОКМС Гула Л.В. разом з заступником голови Сергієм Садовим висловили слова вітання, подякували за виконану роботу, побажали натхнення в майбутній праці. Працівники галузі культури отримали Подяки від голови ОТГ І.В.Назара.