Відділ з питань соціальної роботи

3 грудня у всьому світі відзначають день інваліда. Мета цього дня – нагадати громадськості про  проблеми, з якими щоденно стикаються інваліди.

На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Проблеми людей з інвалідністю знаходяться на особливому контролі Галицинівського сільського голови – Назара І.В.

Так, напередодні міжнародного дня інвалідів – 1 грудня 2017 р. заступником сільського голови – Садовим С.М, начальником відділу з питань соціальної роботи – Школяровою О.О. було вручено солодкі подарунки дев’ятьом  дітям- інвалідам, які проживають на території Галицинівської  сільської  ради.

Крім того, користуючись нагодою хочемо подякувати всім, хто опікується інвалідами (старости, депутати сільської ради, спонсори), адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.