Пропаганда спорту та здорового способу життя

22.12.2017р. на базі Лиманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся спортивний захід, роль якого -впровадження засад  здорового способу життя в учнівське середовище. В заході взяли участь вихованці клубного формування Галицинівського сільського клубу «Чорний ведмідь» під керівництвом головного тренера Горового Миколи Петровича. Захід проведено в рамках підготовки до чемпіонатів , які відбудуться у наступному 2018 році. Члени колективу у січні 2018 року братимуть  участь у клубному чемпіонаті з метою відбору до участі у чемпіонаті України з ФСКА (шотакан карате-до), орієнтовно у квітні.

«Головне в карате – це удосконалення морально-духовних якостей через удосконалення характеру, духа та тіла», - сказав головний тренер команди.

Відділ ОКМС