Наші перемоги!!

ОБДАРОВАНІ ДІТИ ЛУПАРІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Хочеться познайомити усіх ще однією нашою талановитою ученицею. Її ім'я - Анастасія Кривопішина. Вона скромна, тактовна, гарно навчається, а ще має акторські здібності (уже має ролі в українських передачах та серіалах).

18 листопада Анастасія брала участь у Міжнародному фестивалі "Україна єднає світ" (номінація - "Поезія"), що проходив у Києві. Боротьба була дуже запеклою - 1200 учасників (!). Проте віра у себе, впевненість у своїх силах здійснили неймовірне - у Насті призове ІІІ місце!

Приємним бонусом для юнки стало знайомство із знаменитою Адою Роговцевою.

Успіхів тобі, Насте, і в подальшому творчому житті!

Підсумки районного етапу конкурсу-виставки

«Український сувенір»

З метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку у листопаді 2017 року Центром позашкільної роботи було проведено районний етап обласного конкурсу-виставки «Український сувенір», в якому взяли участь 18 шкіл району та ОТГ.

З Галицинівської сільської ради: Лиманівська ЗЗСО І-ІІІ ст., Лупарівська ЗЗСО І-ІІІ ст., Галицинівська ЗЗСО І-ІІІ ст., Прибузька ЗЗСО І-ІІІ ст..

На розгляд журі були представлені вироби українського народного мистецтва та сучасні роботи з використанням народних традицій та символіки. Всі роботи дуже цікаві та неординарні, виготовлені з різних технік та матеріалів.  Журі визначило кращі з них:

І місце посіли:

Пелипас Віктор, вихованець гуртка «Столяр» Центру позашкільної роботи на базі Лиманівської ЗЗСО І-ІІІ ст. Галицинівської сільської ради  (кер. Васильєв Олександр Петрович).

Лютер Андрій, вихованець гуртка «Витинанка» Центру позашкільної роботи на базі Лупарівської ЗЗСО І-ІІІ ст. Галицинівської сільської ради. (кер. Кондратюк Валентина Володимирівна).

ІІ місце:

Білоус Анна, учениця Галицинівської ЗЗСО І-ІІІ ст. Галицинівської сільської ради. (кер. Хробатенко Тетяна Олексіївна).

ІІІ місце:

Доманська Поліна, учениця Галицинівської ЗЗСО І-ІІІ ст. Галицинівської сільської ради. (кер. Купрейчик Алла Олександрівна).

Попова Марія, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» Центру позашкільної роботи на базі Лиманівської ЗЗСО І-ІІІ ст. Галицинівської сільської ради  (кер. Васильєва Олена Михайлівна).

Пею Юлія, учениця Прибузької ЗЗСО І-ІІІ ст. Галицинівської сільської ради. (кер. Мардиросян Поліна Олександрівна).

Роботи, які стали переможцями районного етапу, відправленні на обласний етап конкурсу-виставки «Український сувенір».

Дякуємо всім дітям та їх керівникам за участь у конкурсі!

Підсумки районного етапу конкурсу-виставки

«Новорічна композиція»

З метою формування екологічної, естетичної, трудової культури учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, сприяння подальшому розвитку їх обдарувань у листопаді 2017 року Центром позашкільної роботи проведено районний етап обласного конкурсу-виставки «Новорічна композиція», в якому взяли участь 15 шкіл району та ОТГ.

З Галицинівської сільської ради: Прибузька ЗЗСО І-ІІІ ст., Лиманівська ЗЗСО І-ІІІ ст., Галицинівська ЗЗСО І-ІІІ ст., Лупарівська ЗЗСО І-ІІІ ст.

На розгляд журі були представлені роботи за напрямком новорічна флористика у різних номінаціях. У кожній були визначені переможці:

У номінації «Стилізована ялинка»:

ІІ місце – Борисенко Діана, учениця Лупарівської ЗЗСО І-ІІІ ст. Галицинівської сільської ради. (кер. Кондратюк Валентина Володимирівна).

ІІІ місце - Драгуновська Альона, вихованка гуртка «Витинанка» Центру позашкільної роботи на базі Прибузької ЗЗСО І-ІІІ ст. Галицинівської сільської ради. (кер. Давидова Альона Анатоліївна).

ІІІ місце – Карпачова Кіра, учениця Прибузької ЗЗСО І-ІІІ ст. Галицинівської сільської ради. (кер. Бабенко Ірина Анатоліївна).

У номінації «Новорічний вінок»:

ІІІ місце – Кондратюк Крістіна, вихованка гуртка «Витинанка» Центру позашкільної роботи на базі Лупарівської ЗЗСО І-ІІІ ст. Галицинівської сільської ради. (кер. Кондратюк Валентина Володимирівна).

У номінації «Новорічна картина або колаж»:

ІІ місце - Сімак Семен, вихованець гуртка «Витинанка» Центру позашкільної роботи на базі Лупарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Галицинівської сільської ради. (кер. Кондратюк Валентина Володимирівна).

ІІІ місце –Шевченко Ілона, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» Центру позашкільної роботи на базі Лиманівської ЗЗСО І-ІІІ ст. Галицинівської сільської ради  (кер. Васильєва Олена Михайлівна).

Роботи, які стали переможцями районного етапу, відправленні на обласний етап конкурсу-виставки «Новорічна композиція».Дякуємо всім дітям та їх керівникам за участь у конкурсі!

Вітаємо зі спортивною перемогою!

29 жовтня поточного року в м. Вознесенськ відбувся чемпіонат Миколаївської області з FSKA   (фунокоші-шотакан-карате-до). В чемпіонаті взяли участь вихованці клубу «Чорний медвідь» Галицинівського сільського клубу. В змаганнях взяли участь  7 учасників, які вибороли 7 медалей:

• Реблян Михайло – І місце ката, ІІІ місце – куміте (Лиманівська ЗОШ і-ІІІ ступенів);
  • Тищенко Євгенія – І місце куміте (Лиманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
  • Озманян Мураз – І місце куміте (Галицинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
  • Деркач Віталій – ІІ місце ката, ІІ місце – куміте (Лупарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
  • Маєр Єгор – ІІІ місце ката.

Члени команди Онищенко Влад та Маліцький Святослав (Галицинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) гідно представили команду на змаганнях.

До перемоги команду привів тренер та президент клубу  «Чорний медвідь» Горовий Микола Петрович.

Відділ освіти, культури

молоді та спорту