"Учитель року"

Маленька перемога

11–13 грудня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся  відбірковий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018» із номінацій: «Українська мова», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

Конкурсанти пройшли ряд випробувань: тестування з фахової майстерності; виконання практичної роботи та методичного практикуму.

За загальною сумою балів усіх конкурсних випробувань члени фахового журі визначили 8 учасників, які братимуть участь в очному етапі другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018»

Надія Миколаївна Бурлаченко ввійшла в п’ятірку кращих педагогів!

Вітаємо!!! Бажаємо успіхів і перемог !!!

Вчитель – це не професія,

а велике покликання

11-13 грудня 2017 року на базі МОІППО проводиться  відбірковий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Вчитель Прибузького закладу загальної середньої освіти Бурлаченко Надія Миколаївна гідно представляє громаду Галицинівської сільської ради в номінації «Українська мова та література» . Вчора Надія пройшла три конкурсних  випробовування: «Практична робота», «Методичний практикум» та «Тестування з фахової майстерності». Результати будуть оголошені  13 грудня 2017.

Бажаємо успіхів нашій конкурсантці!