Семінар вчителів фізичної культури

Відбувся семінар вчителів фізичної культури на базі

Галицинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

На виконання річного плану  роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради 01 грудня 2017 року на базі Галицинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів фізичної культури на тему «Методичні аспекти формування фізичних і морально-вольових якостей учнів на уроках фізичної культури».

У заході взяли участь 8 вчителів фізичної культури  закладів загальної середньої освіти Галицинівської сільської ради. Вчитель фізичної культури Галицинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Самойлов П.П. провів урок у 7 класі з варіативного модуля «Баскетбол» на високому професійному рівні. Діти із задоволенням виконували завдання і впевнено оволодівали шкільним програмним матеріалом.

Директор школи Вітвіцька Т.В. презентувала навчальний заклад, представила досягнення за період роботи у Галицинівській ОТГ. У роботі семінару взяв участь спеціаліст відділу ОКМС Галицинівської сільської ради Сергій Мерзлий, який довів до відома Державні вимоги до навчальних програм з фізичного виховання в системі освіти.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Галицинівської сільської ради