Наші спортивні досягнення!

Всеукраїнський турнір з гандболу

«ЧОРНОМОРСЬКА ГАНДБОЛЬНА ЛІГА» сезону 2017-2018 років

серед дівчат 2003-2004 р.н.

17 листопада 2017 року в місті м. Миколаєві на базі ДЮСОК Корабельного району були проведенні І-ІІ тури Всеукраїнського турніру з гандболу «Чорноморська гандбольна ліга» згідно Положення та календаря  «Чорноморської гандбольної ліги».

В змаганнях відкритого турніру з гандболу «Чорноморська гандбольна ліга» взяли участь 8 команд: Галицинівська ЗОШ І-ІІІ ст., ХВУФК м. Скадовськ,                        ДЮСОК Корабельного району,  Веселінівська ДЮСШ,  Братська ДЮСШ,                     ЗОШ № 51 «Спартак», Кривоозерська ДЮСШ, ЗОШ № 57 м. Миколаїв.

На урочистому відкритті спортсменів привітав заступник начальника відділу з питань  фізичної  культури і спорту Миколаївської  облдержадміністрації   Гінкул Віктор Миколайович та директор ДЮСШ «Спартак» м. Миколаєва Панченко Катерина Олександрівна. За словами організаторів з кожним роком цей турнір буде набувати популярності, як на  рівні Миколаївської області так і в Україні в цілому. Головний суддя Борис Борейко побажав учасникам більше залучати дітей та дорослих до систематичних занять фізичною культурою і спортом, укріплення дружніх стосунків між спортивними організаціями, школами та клубами.

Наступний тур відбудеться 23 грудня 2017 року м. Миколаєві згідно календаря «Чорноморської гандбольної ліги».

ІІІ- тур

Галицинівська ЗОШ   -  Веселінівська ДЮСШ

Кривоозерська ДЮСШ  –  ЗОШ № 51 м. Миколаїв

ЗОШ № 57 м. Миколаїв  -  Братська ДЮСШ