УВАГА!!! УЧАСНИКІВ АТО ООС ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ!

Проект „Україна – Норвегія” в Миколаєві оголошує набір учасників на весняний семестр (лютий – травень).

Учасники проекту мають змогу пройти курс професійної перепідготовки на базі ЧНУ ім. П.Могили за спеціальністю „Бізнес планування та організація підприємницької діяльності”. В рамках курсу будуть викладатися:

• Створення бізнес – ідей;
  • Бізнес планування;
  • Правові основи започаткування та ведення малого бізнесу в Україні;
  • Ведення обліку у сфері малого бізнесу (управлінський та бухгалтерський);
  • Інформаційні технології у сфері підприємництва (програма 1С);
  • Основи менеджменту та маркетингу, тощо.

Для реалізації професійної перепідготовки в рамках проекту „Україна-Норвегії” залучаються як викладачі ЧНУ ім.. П.Могили (професори, доктори наук, успішні підприємці-практики), так і відомі українські та міжнародні (Норвегія) спікери.

Окрім професійної перепідготовки участь в проекті передбачає проходження соціально – психологічної адаптації, участь у психологічних та  бізнес тренінгах.

Результатом проходження курсів буде створено конкурентного бізнес – плану, котрий може брати участь у конкурсах на фінансування власного малого бізнесу від Миколаївської обласної адміністрації та/або Фонду зайнятості населення.

Учасникам, що успішно пройдуть курс перепідготовки видаються свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка та міжнародний диплом від університету NORD (Норвегія).

Тел. координатора набору груп: Олександр Геннадійович моб. 0506212968, 0933866279.

Посилання на проект в Фейсбуці – Проект Україна Норвегія в Миколаєві https://www.facebook.com/groups/542120519296606/

Сайт Міжнародного фонду соціальної адаптації - https://www.ifsa.kiev.ua/ru/project.html

Навчання проводиться безкоштовно. Проект фінансується коштом Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.

Навчання буде проводитися 5 днів на тиждень (понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця, у вечірній час (з 17.30 до 20.15), в суботу з 9.00 до 13.30.