Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО

УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ

УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ.

Миколаївська облдержадміністрація у межах реалізації розпорядження Миколаївської облдержадміністрації "Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції" (від 27.12.2017 р. №570-р) (далі -Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету одноразову допомогу для відкриття власної справи. Рекомендована вартість проектів в межах 50 тис.грн.

Претенденти на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи повинні відповідати таким вимогам:

• мати статус учасникам АТО;
  • підготувати проект за встановленою формою.

До проекту для участі у Конкурсі додаються:

• копія документа особи, що підтверджує статус учасника антитерористичної операції;
  • копія паспорта громадянина України заявника;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;
  • довідка про відкриття рахунку в банку.

Детальні умови участі у конкурсі визначені в Порядку, який розміщено наофіційній інтернет-сторінці Департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації ()

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації за адресою: м.Миколаїв, вул..Фалєєвська, 14, каб.1113. Телефон для довідок 0512 37 11 34(Орещак Світлана Миколаївна).

ДОКУМЕНТИ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ПРИЙМАЮТЬСЯ ПО 08 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ ВКЛЮЧНО,