Завжди раді гостям в Галицинівській громаді.

20 жовтня 2017 року Галицинівська громада з задоволенням приймала почесних гостей. Центр розвитку місцевого самоврядування організував зустріч з представниками різних районів Миколаївської області-Вознесенського, Новобузького, Доманівського, були присутні  представники з новоутворених громад Кобівської, Мостівської, майбутньої Новополтавської ОТГ з м.Баштанка, та інші.

До уваги гостей було представлено нове приміщення відділу ОКМС, Гула Л.В. радо познайомила з молодим колективом спеціалістів відділу освіти та бухгалтерії, відповіла на всі поточні запитання.

Вітвіцька Т.В. зустріла делегацію разом зі своєю шкільною родиною. Учні  3 класу заспівали патріотичну пісню, представник шкільного самоврядування Сагун В. привітав гостей та подарував символічні значки, провели оглядову екскурсію приміщеннями школи, відвідали кабінети географії, біології, фізики, хореографії,  комп’ютерних технологій, спортивну та актову залу. В оснащеному сучасною технікою кабінеті презентацій на гостей чекали смаколики.

Далі зустріч продовжила змістовна розповідь голови громади Івана Васильовича.Він з задоволенням розповів про здобутки громади, перспективні плани розвитку , команду яка його підтримує, закликав не боятись приймати зміни, бо це на краще, наголосив, що потрібно робити все для розвитку навчально-виховного процесу наших дітей, бо вони – майбутнє .

Гула Л.В. підтримала голову ОТГ , розкрила плани на майбутнє  та продемонструвала розгорнуту презентацію-звіт про проведену роботу за минулий рік: зміни в громаді після об’єднання, здобутки наших учнів, вчителів та вихователів.

Вітвіцька Т.В цікаво розповіла про свою педагогічну команду професіоналів, котрі десятками років гідно навчають не одне покоління школярів, про гуртки які відкриті на базі Галицинівської ЗОШ І-ІІІ ст.,для змістовного дозвілля учнів, виграші в обласних та Всеукраїнських олімпіадах, показала цьогорічний відео-архів позакласного життя школярів, розповіла про співпрацю з Центром позашкільної роботи та Центром соціальних програм «РУСАЛ».

Всі присутні мали можливість поставити запитання на які отримали максимально розгорнуті відповіді. Подякували господарям за доброзичливість та  можливість перейняти досвід від Галицинівської ОТГ.