Учасники колективу «Криниця степова»                               Українківського БК отримали нові костюми

Дата: 12.03.2018 16:23

Учасники колективу «Криниця степова»

Українківського БК отримали нові костюми

Українківські артисти отримали довгожданні костюми https://rada.info/upload/users_files/22440768/14c2f7824b54480e57eae470e273c681.doc від фірми "Фанел", місто Львів. Дуже сподобались роботи колективу «Криниця степова»: 10 жіночих і два чоловічі костюми. Працівники галузі культура та учасники колективу «Криниця степова» висловлюють  велику подяку Галицинівській громаді і сільському голові Назару І.В. Сподіваємось, що колектив завжди радуватиме своїми піснями та композиціями мешканців Галицинівської ОТГ. Користуючись нагодою, вітаємо жінок зі святом 8-го Березня, бажаємо щастя, здоров’я та весняного настрою!

Завідувач Українківського БК                                                 С.П. Тафтай