Зустріч музичних керівників

Дата: 15.12.2017 15:47

15 грудня 2017 року Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради зібрав на зустріч музичних керівників, присутніми були всі відповідальні особи за культурний розвиток молодого покоління Галицинівської ОТГ, до співпраці залучили представників з сусідніх об`єднаних територіальних громад -Шевченківської ОТГ, Воскресенської ОТГ.

Відділ освти, культури, молоді та спрорту Воскресенської ОТГ представляла Штоппель Лілія Олександрівна.

"Після об`єднання в громади, ми повинні співпрацювати, ділитись досвідом та досягненнями. Завжди раді зустрічам з колегами. З задоволенням допоможемо у вирішенні поточних питань. Лише разом -досягнемо успіху!" -  сказала начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту Гула Лариса Вікторівна.

Слова подяки  та підтримки висловила й завідуюча дитячим садком "Веселка" Зурнаджи Зінаїда Іванівна, подякувала присутнім, ознайомила з програмою заходу та представила наших вихованців з ІІ молодшої групи.

Спеціаліст Відділу освіти, культури,молоді та спорту Кравець Олена провела зустріч на високому професійному рівні, залучила до участі всіх присутніх, розповіла про організацію роботи відділу та про результативну співпрацю вісх закладів освіти в громаді.

Дошкільнята дитячого садка "Веселка" співали, танцювали, слухали класичну музику, дивились відеоролик, грали на інструментах, музичний керівник Богата Ірина та вихователь Мороз Ольга провели заняття з впровадженням музично-дидактичних ігор.

До слова долучились: Тафтай Сергій-музичний керівник Прибузького закладу освіти, та Курилова Наталя- музичний керівник Лупарівського ЖДО "Золота Рибка"