Засідання гендерно -бюджетної групи

Дата: 09.02.2018 15:22

09.02.2018 року пройшло засідання робочої ГБГ( гендерно -бюджетної групи).

На зустрічі була присутнюю координатор з Global Communities програми DOBRE Наталья Сафронова, активно працювала, надавала поради, наводила приклади, агітувала долучатись до всіх проектів.

Консультантка з ГОБ, Наталія Дмитрук , підготувала багато запитань по майбутній роботі в напрямку гендерно-бюджетного орієнтування в Галицинівській ОТГ.

Обговорювали:

-Створити гендерну бюджетну групу (далі – ГБГ)

- До роботи ГБГ залучати представників відділів Галицинівської сільської ради, зацікавлених у впровадженні гендерних бюджетних ініціатив в об’єднаній територіальній громаді.

- Доручити  ГБГ запровадити гендерні бюджетні ініціативи в місцеві програми, стратегію, бюджет з метою більш ефективного використання бюджетних коштів, врахування інтересів та потреб різних категорій населення громади, в тому числі жінок та чоловіків.

-Забезпечити всебічне обговорення розроблених документів, проектів розпоряджень, рішень, програм та інших документів із залученням громадськості.

- Забезпечити внесення розроблених документів на розгляд сесії сільської ради.