Оцінка спроможності місцевої влади

Дата: 19.12.2017 15:02

Значної підтримки і допомоги в роботі Галицинівська ОТГ отримує і від Миколаївського координатора з програми розвитку громад "Децентралізація це DOBRE "  Наталії Сафронової.

Вона досконало володіє інформацією про пріоритети та недоліки,проводить зустрічі, інтерв’ю , тренінги з використанням презентаційних матеріалів, корегує роботу молодіжної ради, допомагає в розробці дорожньої карти, надає цінну інформаційну підтримку. Охарктеризовує досвід та надбання успішних громад, направляє в вірне русло, дає цінні поради, розповідає про можливості співпраці з інвесторами.

Так на зустрічі робочої групи 12.12.2017 відбулась презентація результатів РМСІ ( оцінка спроможності місцевої влади) , яка проводилась в Галицинівськой ОТГ 29-30 серпня, було визначено кроки для покращення показників розвитку спроможності Галицинівської ОТГ такі як Лідерство та Управління, серед них стратегічне планування, повноваження органів місцевого самоврядування,лідерство в місцевому економічному розвитку, ефективний менеджмент ОТГ , кадри та найм; Управління фінансами та бюджетом –розробка та виконання бюджету, одержання доходу, закупівлі, управління власністю громади, фінансова звітність та аудит; Планування надання послуг-механізм зворотного зв’язку стосовно надання послуг, задоволеність послугами з боку громадян, інформаційно-роз`яснювальна робота з надання послуг; Участь громадськості-надання публічної інформації і прозорість, прозорість місцевої влади, ІТ для демократії, гендерний фокус, залучення молоді, визначено відповідальних по реалізації змін.