З Днем Святого Миколая привітали дітей в Українківському клубі

Дата: 21.12.2017 13:44

З Днем Святого Миколая привітали дітей в Українківському клубі

19 грудня в Українківському сільському клубі відбувся захід, присвячений Дню Святого Миколая, в якому взяли участь діти с. Українка, а також учасники художньої самодіяльності Українківського сільського клубу і музичної школи.

В програмі звучали пісні про Святого Миколая  та Новий рік у виконанні солістів вокалістів та вокального ансамблю, порадував і виступ танцювального колективу «Мажор».

Після концерту всі учасники художньої самодіяльності отримали солодкі подарунки, а гості  були нагороджені солодощами за участь у іграх та конкурсах.

Під час заходу діти переглянули мультфільми. Хочеться висловити подяку відділу ОКМС Галицинівської сільської ради за виділені кошти для проведення заходу та привітати всіх з чудовим святом.

Завідувач Українківського сільського клубу                                  С.П. Тафтай