Планування стратегії розвитку ОТГ

Дата: 19.12.2017 12:27

На протязі 2017 року детупатський корпус громади, освітяни, адміністрація, молодіжна рада та активні жителі, працюють над Стратегією розвитку Галицинівської ОТГ на 2018-2026 рр.

Було проведено чотири зустрічі з представниками, що працюють по впровадженню програми DOBRE. DOBRE має дві основних цілі: (1) підтримка доброї практики місцевого самоврядування в ОТГ; та (2) допомога громадянам та громадянському суспільству в конструктивній взаємодії з органами врядування та формуванні вимог щодо прозорості та послуг.

Нашими консультантами в стратегічному плануванні є Давід Хоінкіс та Олег Карий.

Вони діляться досвідом, акцентують увагу на пріоритети, підсумовують результати соціологічного опитування, спілкуються з пересічними громадянами сіл ОТГ, долучають активи молодіжної ради, проводять конкурси та нагороджують переможців