Відзначається 100-та річниця бою під Крутами

Дата: 30.01.2018 09:21

КРУТИ - СИМВОЛ УКРАЇНСЬКОГО ПАТРІОТИЗМУ

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами, котрий для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
Українські студенти віддали своє життя, аби захистити Україну від наступу більшовиків.

Ця страшна трагедія вразила учнів нашої школи. «Хіба можна так просто занапастити життя молодих людей?» - з непорозумінням запитували старшокласники. На жаль, така сторінка у житті нашої народу була.
Учнівський і педагогічний колективи вшанували подвиг героїв.
Зокрема, було проведено тематичну лінійку «Крути – символ українського патріотизму».

Змістовною була виставка-пам'ять у шкільній бібліотеці «Їх оплакують роси у лузі». Заслуговувала на увагу учнівська виставка малюнків «Квітни, моя Україно!».
Учитель історії Данилова І. Ю. підготувала та провела годину пам’яті «Трагедія українського народу: битва під Крутами, голокост». Цей виховний захід не залишив байдужим нікого.

Учителем також було представлено власні матеріали в освітянській спільноті «Уміти вчити». Публікація Інни Юріївни отримала багато схвальних відгуків від освітян різних регіонів.
Вразив учнів і перегляд відео «Історія бою під Крутами», «Фабрика смерті – Майдан: знаймо історію заради майбутнього». Аналіз відеофідьмів був надзвичайно емоційним.
Переглянули старшокласники і буктрейлер на анонс художнього фільму «Крути 1918», прем’єра якого відбудеться 6 грудня 2018 року.
Уважно перегортаймо сторінки нашої історії, аби писати щасливу історію сучасності.

Лупарівська ЗОШІ І-ІІІ ступенів