ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ  ГЕРОЇВ  КРУТ ТА  ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Дата: 31.01.2018 09:20

ЗАХОДИ В ЛИМАНІВСЬКОМУ БУДИНКУ  КУЛЬТУРИ

ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ  ГЕРОЇВ  КРУТ ТА  ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня  у  всьому  світі  відмічається  День  пам'яті  жертв  Голокосту.  Чим  далі  від  нас  події  єврейської  катастрофи  1933-1945 років,  тим  більше  мужності  потрібно ,  щоб  пам'ятати  про  загибель  шести  мільйонів  євреїв  і  мільйонів   інших  людей,  убитих  за  те,  що  вини  були  цигани,  або  слов'яни,  по-іншому  мислячі,  або  військово - полонені…

Мільйони  невинно  убитих,  чий  прах  заритий  в  землю,  або  розвіяний  по  полях  та  дорогах,  вірили  в  час  помсти.  В  свої  останні  хвилини,  стоячи  на  краю  братської  могили,  переступаючи   поріг  газової  камери,  наближаючись  до  полум'я,  приречені,  посилали  слова  прокляття  на  катів,  нагадуючи  про  неминучу  відплату.

Перемога   справедливості  після  страшних  років  гітлерівського  владарювання  дає  нам  право  з  надією  та  вірою  дивитись  в  майбутнє.  Фашизм  убив  мільйони  невинних,  але  фашизму  не  вдалось  убити  правду,  добро  й  справедливість.

Хай  навічно  збережеться  пам'ять  про  страждання  і  катування  мільйонів  вбитих  дітей,  жінок,  старих.  Хай  світла  пам'ять  замучених  буде  грізною  пересторогою  добра,  хай  попіл  спалених  стукає  в  серця  живих  та  закликає  до  братерства  людей  і  народів.

До Дня  пам'яті  жертв  Голокосту   30  січня  2018  року  завідуюча  Лиманівським  сільським  клубом  Кузьмич  Галина   Миколаївна   провела  тематичний  захід  «Свіча  Голокосту  не  згасне».

29 січня  -  День  пам'яті  героїв  Крут.  Не  можна  викреслити  з  пам'яті  людської  той  великий  та  безсмертний  подвиг  юних  студентів,  що  захищали  українську  державність,  поклавши  на  вівтар  найцінніше – власне  життя.

До  Дня  пам'яті   героїв  Крут   проведена  історична  година     «Вони  загинули  за  Україну».

Відділ ОКМС Галицинівської сільської ради