22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії

Дата: 24.01.2018 09:16

Свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу
22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

Саме в цей день 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

У Лупарiвськiй школі заходи розпочалися тематичною лінійкою «Вона – наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна». Дуже вразив наших учнів та працівників школи флешмоб єднання «Разом під Прапором держави». Змістовними були і виставка творчих робіт учнів «Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг» та виставка в бібліотеці «Соборна Україна – від ідеї до життя».

Пам'ятаймо, що саме наш громадський дух, соборність душ, пізнання сторінок минулого і бажання зробити державу процвітаючою дасть впевненість у завтрашньому дні, а значить, соборній Україні бути!

Лупарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів