Тематичний захід в с. Лимани

Дата: 21.02.2018 09:00

«ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ» - тематичний захід в с. Лимани

19 лютого відбувся тематичний захід, присвячений пам'яті  Героїв  Небесної  Сотні. Мешканці с. Лимани згадали події, які відбулися на Майдані,  в столиці  України 2013-2014 року, які дали поштовх до дій по всій території держави. Це був надзвичайно важкий іспит для України. 18-20 лютого 2014 року на Майдані загинули 115 осіб, поранено більше  2000, кілька десятків осіб зникло безвісти.  Загальна  кількість  постраждалих  біля  3 тисяч  чоловік. Герої  не вмирають, вони живуть у нашій пам'яті, вони живуть у тих, хто   продовжує  їх  справу,вони живуть доти,  поки жива їх слава – звучало як лейтмотив заходу.

Українці вшановують своїх героїв, тих, хто поліг на Майдані, і тих, хто загинув в  Зоні  АТО.    Слава тим, чиї імена навічно вкарбовані в нашій пам'яті, і тих, хто віддав за неї  своє життя, але залишився безіменним…

Не будьмо  байдужі  до долі  країни. Не чекаймо, що хтось  щось зробить за нас. Почнімо з себе, з свого саморозвитку.  Ми маємо піклуватися про тих, хто залишився без найближчих  людей.   Не залишаймо  їх з горем  наодинці  -  це найменше, що ми можемо зробити для них.  Будьмо активними у громадському житті, адже коли об’єднуються усі небайдужі, то зміни стануть реальними.

Тематичний захід підготувала і провела  завідуюча Лиманівським сільським клубом  Галицинівської сільської ради  Кузьмич Галина Миколаївна. Вокальний  ансамбль  «Лиманівські Зорі», керівник Реутов Сергій Федорович,  виконав пісні «Моя Україна», «Хліб - всьому  Голова».

Відділ освіти, культури, молоді та

спорту Галицинівської сільської ради