План соціально-економічного розвитку Галицинівської сільської ради на 2017 – 2020 роки

Дата: 06.03.2018 08:56

План соціально-економічного розвитку

Галицинівської сільської ради на 2017 – 2020 роки

В рамках  реформи місцевого самоврядування та децентралізація влади, яка передбачає передачу більших повноважень і ресурсів на рівень територіальних громад. Важливою складовою та запорукою реалізації цієї реформи є формування спроможних громад, яке відбувається шляхом об’єднання територіальних громад.

Розроблявся цей план згідно Закону України  «Про засади державної політики» постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету».

Галицинівська сільська рада утворена відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації  № 346-р від  12.09.2016 року «Про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад» , в рамках адміністративно-територіальної реформи 2016 року.

До складу громади увійшли 6 сіл: Галицинове, Лимани, Лупареве, Прибузьке, Українка та селище Степова Долина.

За посиланням ви можете ознайомитись зі змістом Плану соціально-економічного розвитку Галицинівської ОТГ.