Засідання за круглим столом в Лиманівській школі.

Дата: 15.01.2018 08:38

11 січня адміністрація Лиманівської школи гостинно зустрічала заступників з навчально-виховної роботи для проведення чергового засідання за круглим столом.

Директор закладу освіти представила управлінську структуру школи, Спеціалісти Відділу ОКМС Рудзинська В.В. висвітлила актуальні питання з впровадження Закону України "Про освіту" і підвела підсумки про участь школярів громади у предметних олімпіадах і мовознавчих конкурсах, а Лахно О.М. провела навчання по створенню електронних online документів та роботі з ними. Проведено методичний WEB-квест в якому учасники (заступники з НВР Гримак С.О., Радзіонова Т.П. та Вандровська Є.М.) представляли свої презентації на заздалегіть надані їм теми, а Брояк Н.В. ділилася досвідом по створенню та проведенню WEB-квестів. Дякуємо господарям за матеріально - методичне забезпечення заходу, а учасникам за підготовку))!