Масляному тижню присвячується!

Дата: 19.02.2018 08:23

Масляному тижню присвячується!

16 лютого, в затишному залі Галицинівської сільської бібліотеки пройшов клубно - бібліотечний захід,  присвячений святу Масляної або масляному  тижню.

Масляна – стародавнє слов’янське свято, що символізує проводи зими і очікування весни. Кожен день Масниці має своє значення і на кожен день припадають якісь певні події. З Масляною пов’язано безліч прикмет. Найважливіші, звичайно ж, пов’язані з символом свята млинцями. Масляничні звичаї своїх предків ми успадкували. Тепер залишилося їх зберегти і передати своїм дітям.

Любімо Україну! Вивчаймо нашу історію та культуру та святкуймо наші, рідні тисячолітні свята!

Завідувач Галицинівським сільським клубом                                                                Н.О. Шафранська

Завідувач Галицинівською бібліотекою                                                                           Л.Б. Кобилюх