Так святкує Новий Рік Українка!

Дата: 04.01.2018 08:17

31 кожного року вже стало доброю традицією проводити в Українківському сільському клубі танцювально-розважальну програму з конкурсами, іграми, вікторинами, караоке та танцями.

Одні приходять, щоб відпочити, а інші активно беруть участь у всіх конкурсах, за що їх заохочують новорічними сувенірами та солодощами. В цьому році провели ще аукціон, де учасники розіграли цукерки та новорічні подарунки.

Порадувала гумористичними номерами депутат Галицинівської сільської ради А.Павлова. Щиро дякуємо соціальному працівнику Іщенко Л.З., яка допомогла провести ігрову програму, та усім самодіяльним артистам і танцюристам.

1 січня з 2-ї години ночі до 5-ї ранку можна було потанцювати і розважитись на дискотеці!

Завідувач Українківського

сільського клубу                                                                С.П. Тафтай