«Слава визволителям України»

Дата: 14.03.2018 08:16

13 березня 2018р. в Лупарівському сільському клубі відбувся тематичний захід до Дня визволення села «Слава визволителям України»

Як душа заболіє думками,

про усе що давно відцвіло,

Повертається пам’ять польовими                                         стежками

пригорнутись до тебе село.

Але пам'ять жива, і вона буде жити…

Скільки б літ не минуло і днів.

Адже ми  не зреклись заповітів

наших пращурів, наших дідів.

В 1969 році відкрито пам’ятник воїнам-визволителям в селі Лупареве — саме сюди перенесено останки загиблих воїнів, прізвища яких викарбувані на плитах поруч із односельцями, які загинули в роки війни при визволенні  села.

В концертній програмі взяли участь ансамблі «Надія», «Червона калина» та «Лиманівські зорі» з піснею «Ти наша Україна». «Лиманівські зорі» виконали «Идут батальйони». «Надія» та «Червона калина» - «Степом». «Червона калина» - «А мати ходить на курган», «Лиманівські зорі» запропонували гостям «Хлеб всему голова». «Надія» та «Червона калина» - «Пане полковнику». Ансамблі «Надія», «Червона калина» та  «Лиманівські зорі» спільно виконали музичний твір «Келих дружби». Майстерність вокальних ансамблів, якими керує Реутов С.Ф., принесла слухачам справжню насолоду і задоволення.

Хореографічні композиції «Бережи себе мій друже» у виконанні

Воєнної Юлії і Федотової Вікторії та «Дві сестри» у виконанні Лисенко Поліни та Павленко Даяни внесли свої барви в загальну палітру концерту.

Зуєва Юлія виконала на скрипці «Список Шиндлера».