Днь вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виведення військ з Афганістану

Дата: 19.02.2018 08:12

А хто сказав, що їм війна не сниться…

15 лютого відбувся захід в Галицинівській сільській бібліотеці, прсвячений Дню вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав та 29-ій річниці виведення військ з Афганістану: «А хто сказав, що їм війна не сниться», який підготували завідуюча Галицинівським сільським клубом Шафранська Н.О. та завідуюча Галицинівською бібліотекою Кобилюх Л.Б.

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогненних років Афганської війни, але ми не вправі викреслити із пам'яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов'язку. Ми і сьогодні зі словами вдячності і найкращими побажаннями звертаємось до наших земляків, які виконували миротворчу місію.

Афганістан…І нині, й через роки, це слово, вриваючись у людську свідомість, наближатиме нас до подій, що стали невід’ємною частиною нашої історії. Історії, на перший погляд, далекої, але разом з тим дуже й дуже близької.

В заході взяли участь учні Галицинівської ЗОШ, представники військової частини, представники сільської ради, на заході був присутній воїн – афганець Врещ Геннадій, а також жителі села. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.

Нехай День пам'яті учасників бойових дій  сприяє збереженню таких понять як Батьківщина, Честь, Обов'язок.

Завідувач Галицинівським сільським клубом                                                  Н.О. Шафранська

Завідувач Галицинівською бібліотекою                                                          Л.Б. Кобилюх