Вистава в Українківському клубі - глядач тільки виграв!

Дата: 04.01.2018 08:03

28 грудня в Українківський БК завітали наші колеги, давні знайомі з села Миколаївське, які приїхали до нас з цікавою постановою спектаклю «Отморозко» в сучасній обробці. Дуже тепло приймали глядачі с. Українка  самодіяльних артистів.

В свою чергу самодіяльність Українківського клубу  подарувала присутнім новорічні пісні, розіграли безпрограшну святкову лотерею на 55 квитків. Закінчилося новорічне свято запальною дискотекою та караоке! Ініціаторами обмінних концертів давно вже виступають клубні працівники, але без підтримки старости села Українка Маслак В.П. та підприємців села було б набагато важче. Тож, в кінцевому результаті глядач тільки виграв.

Завідувач Українківського

сільського клубу                                                                          С.П. Тафтай