Тобі, мати роду людського

Дата: 14.03.2018 08:01

Вклоняємось тобі, мати роду людського, ім'я якій — Жінка

7 березня в Лупарівському сільському клубі відбувся культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному жіночому Дню 8-е Березня.

У кого з нас не бринить щемливо душа, коли вслухуємося в мудру, сердечну пісню, коли чуємо ніжні слова. У такі хвилини хочеться палко любити, вірити, сподіватися, прощати…  Це маленьке свято приурочено весні, надії, любові і нашим дорогим мамам, бабусям, сестричкам, усім, усім жінкам.

Для жіноцтва села Лупареве і гостей свята звучали пісні «Музиченько», «Мамина Сорочка», «Летіла зозуля», «Біла Береза» у виконанні ансамблів «Надія», «Червона калина» та «Лиманівські зорі» під керівництвом Сергія Реутова. Танцював для кращої половини людства хореографічний ансамбль «Веселка» Лупарівського сільського клубу, представляла свої номери Циркова Майстерня Ольжича, співали пісні Стеценко Діана «Мамина Любов», Тищенко Наталя «Сину Мій», вірш «Богиня» виконав Глушко Сергій, декламували поетичні твори Цацук Надія і Веремеенко Тетяна, Зуева Юлія виконала на скрипці твір «Мелодія»

Артисти намагалися подарувати гостям весь сонячний світ!

Лупарівський сільський клуб