Колективи Лупарівського сільського клубу відсвяткували Масляну

Дата: 16.02.2018 07:58

Лупарівський сільський клуб: Масляна по-сімейному

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік!

13 лютого  колективи Лупарівського сільського клубу Галицинівської сільської ради відсвяткували Масляну у теплому «сімейному» колі. Гості свята: депутат Галицинівської сільської ради від села Лупареве Шулюк М.Т.  та голова ветеранської організації с. Лупареве Маринець Н.С.,  привітали колективи зі святом та приєдналися до чаювання.

Лунали пісні,  вірші,  гуморески, і час пройшов непомітно. Творчі колективи висловлюють щиру подяку Шулюку М. Т., який виділив депутатські кошти на  придбання шумових музичних інструментів,  посуд та драбину для Лупарівського сільського клубу.

Завідувач Лупарівського

сільського клубу                                                                              К.В. Скворцова