Галицинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрічала Святого Миколая!

Дата: 21.12.2017 07:56

Галицинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрічала Святого Миколая!

В Галицинівській школі відбувся ранок для учнів початкових класів до дня Святого Миколая. День Святого Миколая - веселе народне свято.

В Україні діти пишуть листи Святому Миколаю. У цих листах вони описують свої добрі вчинки за рік, розповідають про свої мрії та бажання.

Учні з першого по четвертий клас у своїх малюнках показали, які добрі справи вони робили цілий рік. Вийшла чудова виставка малюнків «Мої добрі справи».

Але "дід Миколай знає про все", і тому тільки хороші діти отримують від нього подарунки, неслухняним перепадає різка.

Ангели з 1 А та 1Бкласу зустрічали Св. Миколая чарівним танцем. Зірочки з 4Акласу закружляли на сцені, передаючи святковий настрій.

Глядачі були у захваті від пригод, які сталися з маленькими чортенятами з 4Б класу.

А як чудово співають наші талановиті діти: Зазвірська Анастасія, Пермяков Нікіта, Павлюченко Вероніка. Маленький хор учнів 3 класу теж приєднався до святкових поздоровлень Св. Миколая.

Пахомов Ілля та Сидорова Ліна як справжні майстри танцю привабили усіх.

Дякуємо за солодкі подарунки, які отримали всі учні школи 19 грудня, голові сільської ради Назару І.В., колективу компанії Агроф’южн  та Миколаївському місцевому благодійному фонду « Центру соціальних програм «Глінкур»!