«Її величність - жінка»

Дата: 14.03.2018 07:54

«Її величність - жінка» - під таким гаслом пройшов клубно-бібліотечний захід, присвячений Міжнародному жіночому дню 8-е Березня в Галицинівській сільській бібліотеці.

Коли настає тепло і на вулицях з’являються весняні квіти, ми відзначаємо жіноче свято 8 Березня. В цей день людство вшановує жінку: жінку – матір, жінку – кохану, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на Землі. Це свято  приурочується весні, надії, любові і нашим дорогим мамам, бабусям, сестричкам, усім, усім жінкам.
        На заході звучали вірші, пісні про маму, весну, кохання. Веселі гуморески читали Оля Рева, Валентина Латошинська та Наталія Шафранська. Учасниці заходу отримали невеличкі сувеніри. Захід підготували та провели завідувач Галицинівським сільським клубом Наталія Шафранська та завідуюча Галицинівською бібліотекою-філією Людмила Кобилюх.

Завідувач Галицинівським

сільським клубом                                                                            Н.О. Шафранська