Акція «Помічники Святого Миколая»

Дата: 04.01.2018 07:48

«Помічники Святого Миколая» у Лупарівському СК

Акція «Помічники Святого Миколая» пройшла у Лупарівському сільському клубі. Напередодні новорічних свят кожна дитини мріє про диво, особливо, якщо у повсякденному житті не вистачає батьківського тепла та піклування.

Тому, за ініціативи Пояркової Наталі та завідуючої Лупарівським сільським клубом Скворцової Катерини, напередодні свята проведено акцію «Помічники Святого Миколая». Разом з вихованцями дитячих колективів власноруч виготовлено та задекоровано 60 мішечків, які заповнили солодощами для дітей-сиріт, які перебувають у зоні АТО. Хочу висловити велику подяку приватному підприємцю Валіеву Р.Р , директору ООО «Єдині комунальні системи» Криворучко І.І. та депутату с. Галициново Бучку О.М., які взяли участь у акції придбавши солодощі для діток-сиріт. Також Святий Миколай не залишив без солодких подарунків вихованців дитячих колективів Лупарівського сільського клубу. Дітки старанно протягом року брали участь у святкових заходах Галицинівської ОТГ , конкурсах, акціях, за що отримали солодку винагороду.

Дякуємо голові ОТГ Назару І.В. та начальнику відділу ОКМС Гулій Л.В. за придбані подарунки. 60 мішечків з солодощами для дитячих будинків, інтернатів та домашню консервацію, кошти для бійців зони АТО передано волонтеру Семенюк Людмилі.

Завідуюча Лупарівським

сільським клубом                                                                         К.В. Скворцова