Регіони різні , а проблеми одні…

Навчальна поїздка у Хмельницьку область освітян Миколаївщини, у складі яких були спеціалісти відділу освіти Галицинівської сільської ради Кравець Олена та Слободяник Вікторія, пройшла під девізом «Регіони різні, а проблеми одні»

Педагоги ділилися досвідом та здобутками, обговорювали спільні проблеми  освітян в умовах децентралізації. Центр розвитку місцевого самоврядування став платформою  для обговорення проблемних   питань  в галузі освіти , серед яких і побудова нової сільської  школи в нових громадах.

Вдало продумана  програма, організована Лілією Кравчук, експертом з децентралізації Миколаївського ЦРМС, об’єднала педагогів Миколаєвщини та Хмельниччини задля досягнення спільної мети – підвищення якості освіти в умовах сільської школи.

Олена Кравець, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту  Галицинівської сільської ради