Відкриття нового приміщення відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради.

Завдяки наполегливості та ініціативності голови Галицинівської сільської ради 6 жовтня 2017 року важливою подією Галицинівської громади стало урочисте відкриття нового приміщення відділу освіти, культури, молоді та спорту . Символічну стрічку перерізав голова громади Іван Васильович Назар та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  Лариса Вікторівна Гула, вони привітали колег з урочистою датою, висловили надію на подальшу плідну працю злагодженою командою, подякували всім присутнім за небайдужість .

До поздоровлень приєднались почесні гості  : депутат Миколаївської обласної ради,  директор ТОВ «Золотий Колос»  Надія Іванова,голова профспілки працівників освіти Вітовського району Людмила Палієнко, провідний керівник Центру соціальних програм Миколаївського глиноземного заводу Анастасія Євдокимова, теплими, мудрими та найщирішими напутніми словами додали наснаги освітянам, та презентували ноутбуки навчальним закладам громади і відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів та старости громади, подякували голові ОТГ за підтримку та турботу на всіх рівнях навчально-виховного процесу, побажали не зупинятись на досягнутому  та  продовжувати піклуватись  про молоде покоління.