ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

щодо проведення заходів до Дня Гідності та Свободи

у Лиманівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2014 року №872/2014 «Про День Гідності та Свободи», розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 05 листопада 2017 року № 367-р «Про відзначення в Миколаївській області 2017 року Дня Гідності та Свободи», наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради від 25.10.2017 №104 «Про відзначення у 2017 році в закладах освіти і культури Галицинівської сільської ради Дня Гідності та Свободи» з метою належного відзначення в закладах освіти і культури Галицинівської сільської ради Дня Гідності та Свободи в Лиманівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено наступні заходи до Дня Гідності та Свободи:

Тематична лінійка;

Конкурс малюнків «Герої не вмирають»

Конкурс презентацій «Пам’ятаємо героїв»

Години спілкування «Україна – гідна свободи»

Бібліотечна виставка до Дня Гідності та Свободи.

Конкурс патріотичних віршів.

Екскурсії до шкільного музею, покладання квітів до експозиції Героям Небесної Сотні.

Фото-звіт на сторінці школи у соціальній мережі фейсбук.

День Гідності та Свободи у Галицинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

21 листопада 2017 року у Галицинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  проведено:

1. На двох великих перервах трансляція на плазмі  – відеоролики, присвячені Дню Гідності
  2. Відкритий виховний захід в 7-А класі «Майдан»
  3. Виставка малюнків «Мир. Свобода. Україна» (1-4 класи)
  4. Перегляд та обговорення документальних фільмів «Революція Гідності», «Острів Небайдужих»,  «Переломний момент» (8-10 класи)
  5. АКЦІЯ «Запалимо Свічку пам’яті» 4 класи

Відкритий виховний захід в 7 а класі. Кл. керівник Павлюченко О.В.

Акція «Запалимо Свічку Пам’яті» 4 класи

Перегляд та обговорення документального фільму «Острів Нескорених»

21 листопада у Лупарівському СК відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи - свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Революція Гідності 2013 року об’єднала весь український  народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина. І тепер, згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року , щорічно 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. До четвертої річниці Революції Гідності у клубі організовано виставку «Революції Гідності присвячується», також проведено заходи, де взяли участь творчі колективи Лупарівського клубу:

- Пізнавальну бесіду  «Україна - територія гідності та свободи» підготувала завідуюча Лупарівським СК Скворцова Катерина. Вона розповідала  про гідність українців і про те, як ми за неї боролися. Згадали про криваві майдани у Києві, а також всіх тих, хто не повернувся додому. Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв Небесної Сотні, учасників АТО, які віддали свої життя за те, щоб змінити хід історії нашої держави й дати українській нації шанс на гідне майбутнє.

- Ансамблі «Надія» та «Червона калина» організували та провели акцію «Допоможіть солдатам!» де спільними зусиллями зібрали  консервацію та овочі.

- Дитячі колективи разом з Поярковою Наталею провели патріотичну акцію  «Хай Янгол тебе береже». Дітьми виготовлено обереги Янгола для воїнів АТО.

Все що було зібрано під час акцій  для воїнів АТО буде передано голові об’єднаної волонтерської організації  «Волонтери Жовтневщини»  Семенюк Любові.

День гідності і свободи пройшов в Українківському сільському клубі особливо цікаво. Присутнім представлена чудова виставка народних умільців,  виступ учасників художньої самодіяльності та документальний фільм "Революція гідності".