Оновлення системи водопостачання в громаді.

Голова  Галицинівської ОТГ Назар Іван Васильович долучився  до вирішення проблем з водопостачанням  громади. Трубам водопостачання  було більше  60 років, поступово якість води почала погіршуватись, кількість надходження до будинків зменшуватись. Ретельно вивчивши ситуацію ,був  проведений частковий капітальний ремонт водогінної  системи в с.Галициново , замінено стару трубу водопостачання на вулицях Садова та Центральна, зальна довжина нової водомагістралі становить близько 3 кілометрів . В літній період команда професіоналів доклала чимало зусиль для проведення такого роду робіт,  але жителі села не відчули значного дискомфорту під час ремонту,  збою в водопостачанні не було, оскільки її майже не вимикали, а всі жителі були оповіщенні про певні незручності, які можуть неочікувано трапитись. Також заміну водогінної магістралі провели і в інших селах громади. Так в  с.Прибузьке замінили 80% труби водопостачання по вулицях Пушкіна, Шевченка, Юбілейна, Гастела, Матросова, Чкалова, Толстого , а с. Українківка має новий водогін на двох вулицях Гуменюка та частині Ворошилова, вже в жовтні 2017 р.  проведуть роботи і в селах  Лимани та Луперево . Іван Васильович не збирається зупинятись на досягнутому, в найближчому майбутньому спостерігатимуться нові  набутки в громаді.